Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 - Gemengde estafette
De gemengde estafette tijdens de Olympische Winterspelen 2018 vindt plaats op 20 februari 2018 in het Alpensia Biathlon Centre in Pyeongchang. Regerend olympisch kampioen was Noorwegen. Noorwegen moest ditmaal genoegen nemen met de zilveren medaille.
| |||||||
Gehouden in | |||||||
Jaar | 2018 | ||||||
Data | 20 februari | ||||||
Sport | Biatlon | ||||||
Accommodatie(s) | Alpensia Biathlon Centre | ||||||
Deelnemers | 80 atleten uit 20 landen | ||||||
Medailles | |||||||
| |||||||
|
Biatlon op de Olympische Winterspelen 2018 | ||
---|---|---|
Individueel | mannen | vrouwen |
Sprint | mannen | vrouwen |
Achtervolging | mannen | vrouwen |
Massastart | mannen | vrouwen |
Estafette | mannen | vrouwen |
gemengd |
Tijdschema
Datum | Lokale tijd | MET |
---|---|---|
20 februari | 20:15 | 12:15 |
Uitslag
Rank | Bib | Land | Tijd | Straf (L+S) | Achterstand |
---|---|---|---|---|---|
7 | Marie Dorin Habert Anaïs Bescond Simon Desthieux Martin Fourcade | 1:08:34.3 15:51.1 16:46.4 17:58.4 17:58.4 | 0+1 0+3 0+0 0+0 0+1 0+3 0+0 0+0 0+0 0+0 | – | |
1 | Marte Olsbu Tiril Eckhoff Johannes Thingnes Bø Emil Hegle Svendsen | 1:08:55.2 16:16.9 16:55.1 17:24.4 18:18.8 | 0+5 1+6 0+2 0+1 0+2 1+3 0+0 0+1 0+1 0+1 | +20.9 | |
2 | Lisa Vittozzi Dorothea Wierer Lukas Hofer Dominik Windisch | 1:09:01.2 15:44.1 16:34.4 18:17.4 18:25.3 | 0+1 0+6 0+0 0+0 0+0 0+3 0+0 0+1 0+1 0+2 | +26.9 | |
4 | 3 | Vanessa Hinz Laura Dahlmeier Erik Lesser Arnd Peiffer | 1:09:01.5 15:46.3 16:02.3 18:14.7 18:58.2 | 0+2 1+5 0+0 0+0 0+0 0+1 0+0 0+1 0+2 1+3 | +27.2 |
5 | 11 | Nadezjda Skardino Darja Domratsjeva Sergej Botsjarnikov Vladimir Tsjepelin | 1:09:29.8 16:10.7 16:10.5 18:29.8 18:38.8 | 0+2 0+1 0+0 0+0 0+0 0+1 0+1 0+0 0+1 0+0 | +55.5 |
6 | 8 | Laura Toivanen Kaisa Mäkäräinen Tero Seppälä Olli Hiidensalo | 1:09:38.2 16:46.6 16:01.2 18:30.6 18:19.8 | 0+1 0+2 0+0 0+1 0+0 0+0 0+1 0+1 0+0 0+0 | +1:03.9 |
7 | 10 | Iryna Varvynets Joelia Dzjyma Dmytro Pidruchnyi Artem Pryma | 1:09:46.4 16:18.6 16:29.6 18:22.9 18:35.3 | 0+3 0+2 0+1 0+0 0+1 0+0 0+1 0+1 0+0 0+1 | +1:12.1 |
8 | 13 | Veronika Vítková Markéta Davidová Ondřej Moravec Michal Krčmář | 1:10:13.6 16:07.4 16:54.6 18:24.4 18:47.2 | 0+5 0+3 0+2 0+1 0+3 0+0 0+0 0+1 0+0 0+1 | +1:39.3 |
9 | 6 | Oeljana Kajsjeva Tatjana Akimova Anton Babikov Matvej Jelisejev | 1:10:49.1 16:20.9 16:41.9 18:16.9 19:29.4 | 0+6 0+4 0+2 0+1 0+0 0+1 0+1 0+1 0+3 0+1 | +2:14.8 |
10 | 18 | Lisa Hauser Katharina Innerhofer Simon Eder Julian Eberhard | 1:10:56.3 16:53.8 17:09.9 18:11.5 18:41.1 | 0+6 0+8 0+1 0+3 0+2 0+3 0+1 0+0 0+2 0+2 | +2:22.0 |
11 | 5 | Mona Brorsson Hanna Öberg Jesper Nelin Fredrik Lindström | 1:11:07.5 17:37.5 16:23.7 18:29.5 18:36.8 | 0+2 2+6 0+0 2+3 0+0 0+1 0+2 0+1 0+0 0+1 | +2:33.2 |
12 | 15 | Rosanna Crawford Julia Ransom Scott Gow Christian Gow | 1:11:11.0 16:18.8 17:14.5 18:57.9 18:39.8 | 0+2 0+7 0+1 0+1 0+0 0+2 0+1 0+2 0+0 0+2 | +2:36.7 |
13 | 9 | Elisa Gasparin Lena Häcki Benjamin Weger Serafin Wiestner | 1:11:31.4 16:48.1 17:21.8 18:02.7 19:18.8 | 1+6 0+7 0+1 0+3 1+3 0+2 0+1 0+0 0+1 0+2 | +2:57.1 |
14 | 12 | Urška Poje Anja Eržen Klemen Bauer Jakov Fak | 1:11:55.6 16:55.3 17:59.5 18:05.0 18:55.8 | 0+0 1+7 0+0 0+2 0+0 1+3 0+0 0+0 0+0 0+2 | +3:21.3 |
15 | 19 | Susan Dunklee Joanne Reid Tim Burke Lowell Bailey | 1:12:05.4 16:07.9 18:50.7 18:29.1 18:37.7 | 0+3 3+6 0+2 0+0 0+0 3+3 0+0 0+3 0+1 0+0 | +3:31.1 |
16 | 14 | Magdalena Gwizdoń Kamila Żuk Andrzej Nędza-Kubiniec Grzegorz Guzik | 1:12:17.9 16:10.0 16:38.8 19:39.3 19:49.8 | 0+4 0+4 0+1 0+0 0+0 0+2 0+0 0+1 0+3 0+1 | +3:43.6 |
17 | 16 | Emilia Yordanova Daniela Kadeva Krasimir Anev Vladimir Iliev | 1:12:31.7 16:49.9 17:46.0 18:56.2 18:59.6 | 0+7 0+4 0+1 0+0 0+2 0+1 0+1 0+3 0+3 0+0 | +3:57.4 |
18 | 20 | Galina Visjnevskaja Alina Rajkova Roman Jeremin Maksim Braoen | 1:14:13.7 16:09.1 17:39.5 20:12.0 20:13.1 | 3+4 0+3 0+0 0+1 0+0 0+1 3+3 0+0 0+1 0+1 | +5:39.4 |
19 | 17 | Natalija Kočergina Diana Rasimovičiūtė Tomas Kaukėnas Vytautas Strolia | LAP 18:16.3 LAP | 0+4 1+3 0+2 1+3 0+2 0+0 | |
20 | 4 | Paulína Fialková Anastasiya Kuzmina Matej Kazár Martin Otčenáš | LAP 21:33.9 LAP | 4+6 1+4 4+3 1+3 0+3 0+1 |
Bronvermelding
- (en) Startlijst
- (en) Uitslag
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.