Ronde van het Qinghaimeer 2013
De 12e editie van de wielerwedstrijd Ronde van het Qinghaimeer (Chinees: 环青海湖国际公路自行车赛) werd gehouden van 7 juli tot en met 20 juli 2013 in China. De meerdaagse wielerkoers maakte deel uit van de UCI Asia Tour 2013. Titelverdediger was de Iraniër Hossein Alizadeh. Na dertien etappes werd de ronde gewonnen door Pourseyedigolakhour Mirsamad, alweer een Iraniër.
12e editie | |||||||
Periode | 7 juli – 20 juli | ||||||
Startplaats | Xining | ||||||
Finishplaats | Lanzhou | ||||||
Totale afstand | 2002 km | ||||||
Deelnemers | 150 | ||||||
Eindklassementen | |||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Deelnemende Ploegen
- UCI World Tour-ploegen
Champion System Pro Cycling Team Vini Fantini-Selle Italia Bardiani Valvole-CSF Inox Unitedhealthcare Pro Cycling Team NetApp-Endura
Tabriz Petrochemical Team Sava Qinghai Tianyoude Cycling Team Gan Su Sports Lottery Cycling Team Drapac Cycling Synergy Baku Cycling Project Burgos BH-Castilla y León Vélo-Club La Pomme Marseille Continental Team Astana Atlas Personal-Jakroo Abus-Nutrixxion Amore & Vita Torku Şeker Spor RTS Racing Team Rietmu-Delfin Team Australia
Startlijst
Lampre-Merida
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 11e etappe | DNF | |||
2 | 50 | |||
3 | 12 | |||
4 | 61 | |||
5 | 97 | |||
6 | 48 |
Unitedhealthcare Pro Cycling
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
11 | Winnaar 13e etappe | 70 | ||
12 | Winnaar 6e etappe | 54 | ||
13 | 116 | |||
14 | 111 | |||
15 | 33 | |||
16 | 65 | |||
17 | 27 |
Bardiani Valvole-CSF Inox
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
21 | Winnaar 1e, 4e, 8e, 9e, 11e en 12e etappe, | 58 | ||
22 | 56 | |||
23 | 35 | |||
24 | 68 | |||
25 | 8 | |||
26 | 67 | |||
27 | 84 |
Champion System Pro Cycling Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
31 | 38 | |||
32 | 21 | |||
33 | 41 | |||
34 | 36 | |||
35 | 104 | |||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF |
Team NetApp-Endura
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
41 | 109 | |||
42 | 73 | |||
43 | 81 | |||
44 | 66 | |||
45 | 82 | |||
46 | 88 | |||
47 | 32 |
Vini Fantini-Selle Italia
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
51 | 89 | |||
52 | 86 | |||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
54 | 17 | |||
55 | ||||
56 | ||||
Opgave: 13e etappe | DNF |
Tabriz Petrochemical Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
61 | 6 | |||
62 | 83 | |||
63 | 19 | |||
64 | 47 | |||
65 | 26 | |||
66 | 62 | |||
67 | Winnaar 3e etappe, | 1 |
Sava
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
71 | 18 | |||
72 | 103 | |||
73 | 51 | |||
74 | 44 | |||
75 | 59 | |||
76 | 94 | |||
77 | 113 |
Amore & Vita
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
81 | 30 | |||
82 | 10 | |||
83 | 46 | |||
84 | 112 | |||
85 | 85 | |||
86 | 37 | |||
Opgave: 2e etappe | DNF |
Continental Team Astana
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
91 | Winnaar 7e etappe | 2 | ||
92 | 5 | |||
93 | 29 | |||
94 | 3 | |||
95 | 15 | |||
96 | 91 | |||
97 | 55 |
Vélo-Club La Pomme Marseille
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 7e etappe | DNF | |||
102 | 14 | |||
103 | 23 | |||
104 | 39 | |||
105 | 22 | |||
106 | Winnaar 10e etappe | 64 | ||
107 | 28 |
Drapac Cycling
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
113 | 71 | |||
114 | 52 | |||
Opgave: 4e etappe | DNF | |||
116 | 76 | |||
Opgave: 2e etappe | DNF |
Abus-Nutrixxion
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
121 | 105 | |||
122 | 110 | |||
Opgave: 7e etappe | DNF | |||
124 | 87 | |||
125 | ||||
126 | 90 | |||
Opgave: 4e etappe | DNF |
Burgos BH-Castilla y León
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
131 | 9 | |||
132 | 25 | |||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
134 | 63 | |||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
136 | 99 | |||
137 | 31 |
Atlas Personal-Jakroo
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
141 | 45 | |||
142 | 49 | |||
143 | 96 | |||
144 | 78 | |||
145 | 108 | |||
Winnaar 5e etappe | Opgave: 8e etappe | DNF | ||
147 | 107 |
Torku Şeker Spor
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
151 | 4 | |||
152 | Winnaar 2e etappe | 15 | ||
153 | 77 | |||
154 | 20 | |||
155 | 57 | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
157 | 60 |
Rietmu-Delfin
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
162 | 34 | |||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
Opgave: 2e etappe | DNF | |||
165 | 74 | |||
166 | 118 | |||
167 | 114 |
Synergy Baku Cycling Project
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
171 | ||||
172 | 24 | |||
Opgave: 6e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
175 | 42 | |||
176 | 92 | |||
177 | 40 |
RTS Racing Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
Opgave: 3e etappe | DNF | |||
183 | 53 | |||
184 | 13 | |||
185 | 102 | |||
186 | 11 | |||
187 | 7 |
Team Australia
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
191 | 95 | |||
192 | 101 | |||
193 | 69 | |||
194 | 117 | |||
Opgave: 5e etappe | DNF | |||
196 | 79 | |||
197 | 80 |
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
201 | 100 | |||
202 | 72 | |||
203 | 121 | |||
Opgave: 8e etappe | DNF | |||
205 | 119 | |||
206 | 75 | |||
207 | 115 |
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Rugnummer | Naam | Prestaties | Opmerkingen | Eindklassering |
---|---|---|---|---|
211 | 98 | |||
212 | 43 | |||
213 | 93 | |||
214 | 120 | |||
Opgave: 10e etappe | DNF | |||
Gediskwalificeerd: 4e etappe | DIQ | |||
Opgave: 6e etappe | DNF |
Etappe-overzicht
etappe | datum | start | finish | afstand | winnaar | |
---|---|---|---|---|---|---|
1e | 7 juli | Xining | Xining | 138 km | ||
2e | 8 juli | Huzhu | Guide | 151 km | ||
3e | 9 juli | Guide | Qinghaimeer | 148 km | ||
4e | 10 juli | Qinghaimeer | Tianjun | 227 km | ||
5e | 11 juli | Tianjun | Xihaizhen | 203 km | ||
6e | 12 juli | Xihaizhen | Qilian Shan | 205 km | ||
7e | 13 juli | Qilian Shan | Qilian Shan | 82 km | ||
8e | 14 juli | Qilian Shan | Zhangye | 201 km | ||
15 juli | Rustdag | |||||
9e | 16 juli | Zhangye | Zhangye | 117 km | ||
10e | 17 juli | Wuwei | Jingtai | 191 km | ||
11e | 18 juli | Yinchuan | Yinchuan | 123 km | ||
12e | 19 juli | Zhongwei | Zhongwei | 120 km | ||
13e | 20 juli | Lanzhou | Lanzhou | 96 km |
Etappe-uitslagen
1e etappe
2e etappe
|
|
3e etappe
|
|
4e etappe
|
|
5e etappe
|
|
6e etappe
|
|
7e etappe
|
|
8e etappe
|
|
9e etappe
|
|
10e etappe
|
|
11e etappe
|
|
12e etappe
|
|
13e etappe
Lanzhou - Lanzhou (96 km) | |||
Plaats | Naam | Ploeg | Tijd |
---|---|---|---|
1u52'45" | |||
2 | z.t. | ||
3 | z.t. | ||
114 | +52" |
Eindklassementen
Algemeen klassement
|
Puntenklassement
Bergklassement
Beste Aziaat
|
Ronde van het Qinghaimeer | ||
---|---|---|
2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.