RKSV Avesteyn
RKSV Avesteyn is een amateurvoetbalvereniging uit Heeswijk-Dinther, gemeente Bernheze, Noord-Brabant, Nederland.
RKSV Avesteyn
| ||||||
Naam | Rooms-Katholieke Sport Vereniging Avesteyn | |||||
Opgericht | 1 mei 1941 | |||||
Plaats | Dinther | |||||
Complex | Sportpark Avesteyn | |||||
Competitie | Vierde klasse zondag (2019/20) | |||||
| ||||||
|
Algemeen
De vereniging werd op 1 mei 1941 opgericht. Thuisbasis is het “Sportpark Avesteyn” in Dinther.
Standaardelftal
Het standaardelftal speelt in het seizoen 2019/20 in de Vierde klasse zondag van het KNVB-district Zuid-I.
Competitieresultaten 1985–2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 00 | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Voetbalclubs in de gemeente Bernheze |
---|
RKSV Avesteyn · VV Heeswijk · HVCH · RKSV Prinses Irene · Vorstenbossche Boys · WHV |
Amateurvoetbal zondag Zuid I – seizoen 2019/20
1e klasse C: | VV Alverna · RKVV Best Vooruit · RKVV Brabantia · RKVV Erp · FC Eindhoven AV · HVCH · SV Leones · NEC · RKSV Nemelaer · RKSV Rhode · SV TOP · Unitas '30 · SC Woezik · SC 't Zand |
2e klasse E: | Beek Vooruit · RKSV Cluzona · DESK · JEKA · SC Kruisland · Madese Boys · VV Rijen · RKVV Roosendaal · RKSV Sarto · FC Tilburg · TSC · VV Uno Animo · VOAB · WSC |
2e klasse F: | Beerse Boys · SV Braakhuizen · EFC · Hilvaria · SV Marvilde · RKSV Mierlo-Hout · NWC · Oirschot Vooruit · RKVVO · SV Rood-Wit Veldhoven · SV Someren · Sparta '25 · VV De Valk · SV Valkenswaard |
3e klasse A: | DSE · SC Gastel · VV Hoeven · HVV '24 · MOC '17 · VV Philippine · RBC · RKVV Schijf · VV STEEN · VV Steenbergen · VV Terneuzen · VV Victoria '03 · VVR · VV Zundert |
3e klasse B: | VV Bavel · VV Be Ready · VV Dubbeldam · SC Emma · VV Gilze · RKSV Groen Wit · TSV Gudok · Irene '58 · VV Oosterhout · RCD · UVV '40 · VV Virtus · ZIGO |
3e klasse C: | VV Baardwijk · BVV · CHC · DSC · DVG · FC Engelen · VV Haarsteeg · RKVV Nieuwkuijk · ODC · RKDVC · TGG · Trinitas Oisterwijk · Vlijmense Boys · RKVV Zwaluw VFC |
3e klasse D: | VV Bladella · SV Budel · DBS · VV Gestel · VV Hapert · VV Hoogeloon · MMC · PSV/av · Reusel Sport · RPC · SBC · SV Tivoli · Unitas '59 · Wilhelmina Boys |
5e klasse A: | AVC Aardenburg · Corn Boys · DEVO · VV Graauw · VV Hoofdplaat · HSC '28 · Lepelstraatse Boys · NVS · RKVV Rimboe · De Schutters · SDO '63 · VV Sluiskil · VV Vogelwaarde · SC Welberg |
5e klasse B: | VV Achtmaal · SV Advendo · FC Drunen · DVVC · Gloria-UC · VV Molenschot · Neerlandia '31 · OVV '67 · SSW · SVG · TPO · TVC Breda · The White Boys |
5e klasse C: | BZS · DESO · DSS '14 · HRC '14 · VV Hedel · Maaskantse Boys · MOSA '14 · OKSV · VV Ophemert · RKVSC · SV Ruwaard · SBV · SCZ · VV Wadenoyen |
5e klasse D: | De Bocht '80 · LSV Boxtel · RKVV Casteren · DEES · DOSKO '32 · DVS · EDN'56 · Knegselse Boys · VV Netersel · ESVV Pusphaira · RKSV Sterksel · SVSOS · VV Terlo · RKVV Tongelre |
Bronnen, noten en/of referenties |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.