Campeonato Paranaense Terceira Divisão
Het Campeonato Paranaense Terceira Divisão is het derde niveau van het staatskampioenschap voetbal van Paraná. De competitie werd in 1991 opgericht voor één seizoen. De volgende editie vond pas in 1997 plaats Van 2004 tot 2007 werd er opnieuw niet gespeeld, sindsdien vindt de competitie jaarlijks plaats. In tegenstelling tot de twee hogere divisies wordt deze pas in de tweede helft van het jaar gespeeld, als ook de nationale reeksen bezig zijn.
Campeonato Paranaense Terceira Divisão
| ||||
Land | ||||
Regio | ||||
Bond | Federação Paranaense de Futebol (FPF) | |||
Opgericht | 1991 | |||
Promotie naar | Segunda Divisão | |||
Aantal teams | Variërend | |||
Huidige kampioen | Andraus (2019) | |||
Laatst bijgewerkt op: 19 december 2019 | ||||
|
Overzicht kampioenen
- 1991 -
Ubiratã - 1992-1996 - Niet gespeeld
- 1997 -
Prudentópolis - 1998 -
Nacional - 1999 -
Telêmaco Borba - 2000 -
Renove - 2001 -
Águia - 2002 -
Dois Vizinhos - 2003 -
Sport Paraná - 2004-2007 - Niet gespeeld
- 2008 -
Serrano Centro-Sul - 2009 -
Pato Branco - 2010 -
Alvorada Club - 2011 -
Junior Team - 2012 -
Francisco Beltrão - 2013 -
FC Cascavel - 2014 -
Andraus - 2015 -
Cascavel CR - 2016 -
União - 2017 -
Independente - 2018 -
Nacional - 2019 -
Andraus
Eeuwige ranglijst
Vetgedrukt de clubs die in 2019 in de Terceirva Divisão klasse spelen.
Club | Stad | /20 | Periode (1991, 1997-2003, 2008-2019) |
---|---|---|---|
CA Cambé | 9 | 1991, 2008, 2010-2012, 2015, 2017- | |
Colorado AC [1] | 8 | 1998, 2010-2012, 2015-2016, 2018- | |
GRECAL [2] | 8 | 2010-2011, 2013-2014, 2016- | |
Campo Mourão [3] | 7 | 2012-2014, 2016- | |
Pato Branco | 5 | 2009, 2012-2014, 2016 | |
Platinense | 5 | 1999, 2002, 2008, 2011, 2013 | |
Batel | 4 | 2009, 2014, 2016-2017 | |
Comercial de Cornélio Procópio | 4 | 1997, 2001-2003 | |
Grêmio Maringá | 4 | 2010-2011, 2015, 2018 | |
Matsubara | 4 | 2001, 2009-2011 | |
Arapongas | 4 | 2016- | |
Portuguesa Londrinense | 4 | 2012-2014, 2019- | |
Verê | 3 | 2017- | |
Junior Team | 3 | 2010-2011, 2016 | |
Andraus | 3 | 2010, 2014, 2019- | |
PSTC | 3 | 2010-2012 | |
São José | 3 | 2008, 2012-2013 | |
Noroeste [4] | 3 | 2000-2001, 2003 | |
União Nova Fátima | 3 | 2012, 2016-2017 | |
Pindorama Siqueirense | 2 | 1997-1998 | |
Jacarezinho | 2 | 2008-2009 | |
Cascavel Recreativo | 2 | 2014-2015 | |
Caxias | 2 | 1991, 1997 | |
Cianorte | 2 | 1998-1999 | |
Fanático | 2 | 2000, 2002 | |
FC Cascavel | 2 | 2009, 2013 | |
Francisco Beltrão | 2 | 2011-2012 | |
Independente | 2 | 2016-2017 | |
EC Ivaiporã | 2 | 2000, 2002 | |
Nacional | 2 | 1998, 2018 | |
Paranavaí AC | 2 | 1998-1999 | |
Kashima Anthlers | 2 | 1997-1998 | |
SOREC | 2 | 1998, 2001 | |
Toledo EC | 2 | 1998, 2001 | |
Ubiratã | 2 | 1991, 2002 | |
Guaratuba | 2 | 1997-1998 | |
Telêmaco Borba | 2 | 1999, 2001 | |
Ibiporã | 2 | 1999-2000 | |
Tamandaré | 2 | 2000-2001 | |
AA Arapongas | 2 | 2001-2002 | |
Tigrão Umuarama | 2 | 2009-2010 | |
ADAP | 1 | 2002 | |
Águia | 1 | 2001 | |
Apucarana Sports | 1 | 2018 | |
Araucária FC | 1 | 2002 | |
AFA Umuarama | 1 | 2011 | |
Bela Vista | 1 | 1999 | |
Caramuru | 1 | 2001 | |
Cascavel EC | 1 | 2001 | |
União | 1 | 2016 | |
Centenário | 1 | 2008 | |
CPF | 1 | 2003 | |
Cincão | 1 | 2011 | |
Dois Vizinhos | 1 | 2002 | |
Concórdia | 1 | 1997 | |
Recreativo Ferroviário | 1 | 1999 | |
Formosa | 1 | 1997 | |
Agex | 1 | 2010 | |
Iguaçu FC | 1 | 2000 | |
Iraty | 1 | 2016 | |
Ivaiporã AC | 1 | 1999 | |
Alvorada Club [5] | 1 | 2010 | |
Náutico | 1 | 1991 | |
Grêmio Paranaense | 1 | 2000 | |
Pitanga | 1 | 2000 | |
Prudentópolis | 1 | 1997 | |
Serrano Centro-Sul[6] | 1 | 2008 | |
Rolândia | 1 | 2017 | |
Roma | 1 | 2001 | |
Sport Paraná | 1 | 2003 | |
Assahi | 1 | 1998 | |
União Platinense | 1 | 2003 | |
Ypiranga | 1 | 2000 | |
Umuarama[7] | 1 | 1997 | |
Arapoti | 1 | 1997 | |
Jaguariaíva | 1 | 1997 | |
Mixto Bordô | 1 | 1997 | |
Mixto | 1 | 2000 | |
Pato Branco FC | 1 | 1997 | |
Juventude | 1 | 1998 | |
Colombo | 1 | 2000 | |
Itaúna do Sul | 1 | 1999 | |
EC Colorado | 1 | 2001 | |
Internacional de Campo Largo | 1 | 2000 | |
Juventude | 1 | 2000 | |
Paulistinha | 1 | 2000 | |
Renove | 1 | 2000 | |
PUC | 1 | 2002 | |
Sport Saltense | 1 | 2003 | |
Azuriz | 1 | 2019- | |
AA Iguaçu | 1 | 2019- | |
Araucária FC | 1 | 2019- | |
Bronnen, noten en/of referenties
|
Voetbalcompetities Paraná lagere reeksen | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Braziliaanse voetbalcompetities derde kasse | ||
---|---|---|
Bahia · Brasília · Ceará · Goiás · Minas Gerais · Paraná · Pernambuco · Rio de Janeiro · Rio Grande do Sul · Santa Catarina · São Paulo |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.