CCC Sprandi Polkowice/2016
Deze pagina geeft een overzicht van de CCC Sprandi Polkowice-wielerploeg in 2016.
Algemene gegevens
- Algemeen manager: Robert Krajewski
- Ploegleiders: Piotr Wadecki, Gabriele Missaglia, Slawomir Blaszczyk, Tomasz Brożyna
- Fietsmerk: Guerciotti
- Kopman: Maciej Paterski
Transfers
Inkomend | Team 2015 | Uitgaand | Team 2016 |
---|---|---|---|
Southeast | Nippo-Vini Fantini | ||
Team Vorarlberg | Christina Jewelry | ||
Team Felbermayr-Simplon Wels | Wibatech Fuji | ||
Onbekend | Onbekend | ||
Onbekend |
Renners
Naam | Geboortedatum | Nationaliteit | Ploeg 2015 |
---|---|---|---|
Alan Banaszek | 30-10-1997 | Onbekend | |
Piotr Brożyna | 17-02-1995 | ||
Josef Černý | 11-05-1993 | ||
Víctor de la Parte | 22-06-1986 | Team Vorarlberg | |
Felix Großschartner | 23-12-1993 | Team Felbermayr-Simplon Wels | |
Jan Hirt | 21-01-1991 | ||
Adrian Honkisz | 27-02-1988 | ||
Jakub Kaczmarek | 27-09-1993 | ||
Tomasz Kiendys | 23-06-1977 | ||
Adrian Kurek | 29-03-1988 | ||
Eryk Latoń | 22-08-1993 | ||
Kamil Małecki | 02-01-1996 | ||
Jarosław Marycz | 17-04-1987 | ||
Bartłomiej Matysiak | 11-09-1984 | ||
08-04-1988 | |||
Marcin Mrożek | 26-02-1990 | Onbekend | |
Łukasz Owsian | 24-02-1990 | ||
Michał Paluta | 14-10-1995 | ||
Maciej Paterski | 12-09-1986 | ||
Leszek Pluciński | 03-06-1990 | ||
Simone Ponzi | 17-01-1987 | Southeast | |
Davide Rebellin | 09-08-1971 | ||
Branislaw Samojlaw | 25-05-1985 | ||
Grzegorz Stępniak | 24-03-1989 | ||
Patryk Stosz | 15-07-1994 | ||
Sylwester Szmyd | 02-03-1978 | ||
Mateusz Taciak | 19-06-1984 |
Overwinningen
- Carpathian Couriers Race
- 1e etappe: Alan Banaszek
- 2e etappe: Michał Paluta
- Visegrad 4 Bicycle Race
- Winnaar: Łukasz Owsian
- Bałtyk-Karkonosze-Tour
- 5e etappe deel A: Mateusz Taciak (ITT)
- 5e etappe deel B: Maciej Paterski
- Eindklassement: Mateusz Taciak
- Ronde van Estland
- 1e etappe: Grzegorz Stępniak
- Eindklassement: Grzegorz Stępniak
- Ronde van Małopolska
- Eindklassement: Mateusz Taciak
- Ronde van Oostenrijk
- 4e etappe: Jan Hirt
- Eindklassement: Jan Hirt
- Sibiu Cycling Tour
- 2e etappe: Nikolaj Michajlov
- Eindklassement: Nikolaj Michajlov
- Ronde van Mazovië
- 3e etappe: Tomasz Kiendyś
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.