CAF Confederation Cup 2011
De CAF Confederation Cup 2011 is de achtste editie van dit Afrikaans voetbaltoernooi voor clubteams.
Titelhouder was FUS Rabat uit Marokko, hun landgenoten van Maghreb Fez wonnen de finale na penalty's.
Data
Programma voor de CAF Confederation Cup 2011.[1]
Fase | Ronde | Loting | Heenduel | Return |
---|---|---|---|---|
Kwalificatie | Voorronde | 20 december 2010 (Caïro, Egypte)[2] |
28-30 januari | 11-13 februari |
Eerste ronde | 18-20 maart | 1-3 April | ||
Tweede ronde | 22-24 april | 6-8 mei | ||
Groepsfase | Speeldag 1 | 15 mei 2011 (Caïro, Egypte)[3] |
15-17 juli | |
Speeldag 2 | 29-31 juli | |||
Speeldag 3 | 12-14 augustus | |||
Speeldag 4 | 26-28 augustus | |||
Speeldag 5 | 9-11 September | |||
Speeldag 6 | 16-18 September | |||
Knock-outfase | Halve finale | 14-16 oktober | 28-30 oktober | |
Finale | 18-20 november | 2-4 december |
Kwalificatie
Het programma van de voorronde, eerste en tweede ronde werd bekendgemaakt op 20 december 2010[4]. De kwalificatiewedstrijden worden over twee wedstrijden gespeeld waarbij de uitdoelpuntenregel van toepassing is. Als beide teams na twee wedstrijden gelijkstaan volgen er direct strafschoppen (er wordt niet tweemaal verlengd).
Voorronde
- heenduels:28 - 30 januari
- returns : 11 - 13 februari en 25 - 27 februari
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
ASC Tevragh-Zeïna |
1-0 | 0-0 | 1-0 | |
Missile |
8-1 | 4-0 | 4-1 | |
AC Léopard |
3-1 | 1-1 | 2-0 | |
Toure Kunda Footpro |
4-3 | 2-1 | 2-2 | |
CA Batna |
4-4 (5-6 n.s.) | 2-2 | 2-2 | |
Dynamic Togolais |
0-0 (2-4 n.s.) | 0-0 | 0-0 | |
USS Kraké |
2-5 | 1-1 | 1-4 | |
Séwé Sports |
0-2 | 0-1 | 0-1 | |
Foullah Edifice |
2-1 | 2-0 | 0-1 | |
AS Aviação |
0-0 (4-5 n.s.) | 0-0 | 0-0 | |
Highlanders |
w/o 1 | 1-1 | 0-3 | |
AS Adema |
1-1 (u) | 0-0 | 1-1 | |
US Sainte-Marienne |
1-4 | 0-1 | 0-4 | |
Centre Salif Keita |
3-3 (u) | 2-2 | 1-1 | |
Fovu Baham |
3-4 | 2-1 | 1-3 | |
FC Séquence |
0-3 | 0-1 | 0-2 | |
KMKM |
0-6 | 0-4 | 0-2 | |
Mbabane Highlanders |
2-2 (1-4 n.s.) | 1-1 | 1-1 | |
Young Africans |
4-6 | 4-4 | 0-2 |
1 Nchanga Rangers door naar de eerste ronde omdat Highlanders zich na de eerste wedstrijd terugtrok.
- Twaalf teams kregen een bye: JS Kabylie (Algerije), 1º de Agosto (Angola), Ismaily (Egypte), Haras El Hodood (Egypte), FUS Rabat (Marokko), Kaduna United (Nigeria), Sunshine Stars (Nigeria), Saint Eloi Lupopo (Congo DR), Al-Khartoum (Soedan), Al-Nil Al-Hasahesa (Soedan), Étoile Sportive du Sahel (Tunesië), Olympique Béja (Tunisië)
Eerste ronde
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
JS Kabylie |
3-1 | 1-0 | 2-1 | |
Al-Nil Al-Hasahesa |
2-3 | 1-1 | 1-2 | |
1º de Agosto |
2-1 | 2-0 | 0-1 | |
FUS Rabat |
3-2 | 2-0 | 1-2 | |
Al-Khartoum |
w/o 2 | — | — | |
Maghreb Fez |
2-1 | 0-0 | 2-1 | |
Étoile Sportive du Sahel |
4-2 | 3-0 | 1-2 | |
Kaduna United |
2-1 | 2-0 | 0-1 | |
Ismailia SC |
2-4 | 2-0 | 0-4 | |
Saint Eloi Lupopo |
3-0 | 1-0 | 2-0 | |
Wits FC |
1-3 | 1-1 | 0-2 | |
Olympique Béja |
2-3 | 2-0 | 0-3 | |
Africa Sports |
w/o 3 | — | — | |
Sunshine Stars |
3-0 | 2-0 | 1-0 | |
Victors |
1-2 | 1-1 | 0-1 | |
Haras El Hodood |
5-1 | 4-0 | 1-1 |
2 Al-Khartoum door naar de tweede ronde omdat Al-Nasr zich terugtrok, de wedstrijd zou over een duel worden gespeeld door de politieke onrust in Libië,[5] maar de wedstrijd vond niet plaats.
3 USFA door naar de tweede ronde omdat Africa Sports zich terugtrok. De wedstrijd zou over een duel worden gespeeld door de politieke onrust in Ivoorkust,[5] maar de wedstrijd vond niet plaats
Tweede ronde
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Missile |
3-3 (0-3 p) | 3-0 | 0-3 | |
FUS Rabat |
1-2 | 1-1 | 0-1 | |
Maghreb Fez |
5-3 | 5-1 | 0-2 | |
Kaduna United |
w/o 4 | — | — | |
Saint Eloi Lupopo |
2-2 (u) | 2-1 | 0-1 | |
Difaa El Jadida |
3-1 | 3-0 | 0-1 | |
Sunshine Stars |
2-1 | 2-0 | 0-1 | |
Haras El Hodood |
3-3 (3-4 n.s.) | 2-1 | 1-2 |
4 Kaduna United door naar de derde ronde, omdat Etoile Sahel weigerde af te reizen naar Nigeria voor de heenduel door de politieke onrust na presidentiële verkiezingen.[6]
Derde ronde
De acht winnaars van de tweede ronde speelden tegen de acht verliezers van de tweede ronde van de CAF Champions League. De winnaars plaatsten zich voor de groepsfase.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
ES Sétif |
1-3 | 1-0 | 0-3 | |
ASC Diaraf |
1-3 | 1-1 | 0-2 | |
Club Africain |
4-3 | 3-0 | 1-3 | |
Al-Ittihad |
0-1 | — 5 | 0-1 | |
ZESCO United |
1-2 | 1-0 | 0-2 | |
Simba FC |
1-2 | 1-0 | 0-2 | |
ASEC Mimosas |
5-1 | 4-0 | 1-1 | |
Inter Luanda |
5-2 | 3-0 | 2-2 |
5 Vanwege de politieke situatie in Libië over één wedstrijd gespeeld.
Groepsfase
De acht winnaars van de tweede ronde worden in twee groepen van vier teams ingedeeld
Groep A
Team | AW | W | G | V | DV | DT | DS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | +3 | 11 | |
6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | +2 | 10 | |
6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | −1 | 7 | |
6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | −4 | 5 |
Groep B
Team | AW | W | G | V | DV | DT | DS | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 2 | +6 | 14 | |
6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | +3 | 11 | |
6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | −1 | 8 | |
6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 9 | −8 | 0 |
Knock-outfase
Halve finales
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Sunshine Stars |
0–1 | 0-1 | 0-0 | |
Inter Luanda |
2–2 (a) | 2-1 | 0-1 |
Referenties
Bronnen, noten en/of referenties |
Seizoenen van de CAF Confederation Cup |
---|
2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2018/19 |