Langlaufen op de Olympische Winterspelen 1994
Langlaufen is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Winterspelen 1994 in Lillehammer.
Heren
10 kilometer Klassiek
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Bjørn Dæhlie | 24:20.1 | ||
Vladimir Smirnov | 24:38.3 | ||
Marco Albarello | 24:42.3 | ||
4 | Mikhail Botvinov | 24:58.9 | |
5 | Sture Sivertsen | 24:59.7 | |
6 | Mika Myllylä | 25:05.3 | |
7 | Vegard Ulvang | 25:08.0 | |
8 | Silvio Fauner | 25:08.1 |
15 kilometer Achtervolging
rang | sporter(s) | land | 10 km klassiek | 15 km vrije stijl | totaal tijd |
---|---|---|---|---|---|
Bjørn Dæhlie | 24:20 | 35:48.8 | 1:00:08.8 | ||
Vladimir Smirnov | 24:38 | 36:00.0 | 1:00:38.0 | ||
Silvio Fauner | 25:08 | 36:40.6 | 1:01:48.6 | ||
4 | Mika Myllylä | 25:05 | 36:50.9 | 1:01:55.9 | |
5 | Mikhail Botvinov | 24:58 | 36:59.8 | 1:01:57.8 | |
6 | Jari Räsänen | 25:31 | 36:32.7 | 1:02:03.7 | |
7 | Sture Sivertsen | 24:59 | 37:10.7 | 1:02:09.7 | |
8 | Johann Mühlegg | 25:50 | 36:41.2 | 1:02:31.2 |
30 kilometer Vrije stijl
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Thomas Alsgaard | 1:12:26.4 | ||
Bjørn Dæhlie | 1:13:13.6 | ||
Mika Myllylä | 1:14:14.5 | ||
4 | Mikhail Botvinov | 1:14:43.3 | |
5 | Maurilio De Zolt | 1:14:55.5 | |
6 | Jari Isometsä | 1:15:12.5 | |
7 | Silvio Fauner | 1:15:27.7 | |
8 | Egil Kristiansen | 1:15:37.7 |
50 kilometer Klassiek
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Vladimir Smirnov | 2:07:20.3 | ||
Mika Myllylä | 2:08:41.4 | ||
Sture Sivertsen | 2:08:49.0 | ||
4 | Bjørn Dæhlie | 2:09:11.4 | |
5 | Erling Jevne | 2:09:12.2 | |
6 | Christer Majbäck | 2:10:03.8 | |
7 | Maurilio De Zolt | 2:10:12.1 | |
8 | Giorgio Vanzetta | 2:10:16.4 |
4 x 10 kilometer Estafette
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Maurilio De Zolt Marco Albarello Giorgio Vanzetta Silvio Fauner | 1:41:15.0 | ||
Sture Sivertsen Vegard Ulvang Thomas Alsgaard Bjørn Dæhlie | 1:41:15.4 | ||
Mika Myllylä Harri Kirvesniemi Jari Räsänen Jari Isometsä | 1:42:15.6 | ||
4 | Torald Rein Jochen Behle Peter Schlickenrieder Johann Mühlegg | 1:44:26.7 | |
5 | Andrei Kirilov Aleksej Prokoerorov Gennadi Lazoetin Mikhail Botvinov | 1:44:29.2 | |
6 | Jan Ottosson Christer Majbåck Anders Bergström Henrik Forsberg | 1:45:22.7 | |
7 | Jeremias Wigger Hans Diethelm Jürg Capol Giachem Guidon | 1:47:12.2 | |
8 | Lubomiř Buchta Václav Korunka Jiří Teplý Pavel Benč | 1:47:12.6 |
Dames
5 kilometer Klassiek
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Ljoebov Jegorova | 14:08.8 | ||
Manuela Di Centa | 14:28.3 | ||
Marja-Liisa Kirvesniemi | 14:36.0 | ||
4 | Anita Moen | 14:39.4 | |
5 | Inger Helene Nybråten | 14:43.6 | |
6 | Larisa Lazutina | 14:44.2 | |
7 | Trude Dybendahl | 14:48.1 | |
8 | Kateřina Neumannová | 14:49.6 |
10 kilometer Achtervolging
rang | sporter(s) | land | 5 km klassiek | 10 km vrije stijl | totaal tijd |
---|---|---|---|---|---|
Ljoebov Jegorova | 14:08 | 27:30.1 | 41:38.1 | ||
Manuela Di Centa | 14:28 | 27:18.4 | 41:46.4 | ||
Stefania Belmondo | 15:04 | 27:17.1 | 42:21.1 | ||
4 | Larisa Lazutina | 14:44 | 27:52.6 | 42:36.6 | |
5 | Nina Gavriljoek | 15:01 | 27:35.9 | 42:36.9 | |
6 | Kateřina Neumannová | 14:49 | 28:00.8 | 42:49.8 | |
7 | Trude Dybendahl | 14:48 | 28:02.2 | 42:50.2 | |
8 | Anita Moen | 14:39 | 28:42.2 | 43:21.2 |
15 kilometer Vrije stijl
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Manuela Di Centa | 39:44.5 | ||
Ljoebov Jegorova | 41:03.0 | ||
Nina Gavriljoek | 41:10.4 | ||
4 | Stefania Belmondo | 41:33.6 | |
5 | Larisa Lazutina | 41:57.6 | |
6 | Jelena Välbe | 42:26.6 | |
7 | Antonina Ordina | 42:29.1 | |
8 | Alżběta Havrančiková | 42:34.4 |
30 kilometer Klassiek
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Manuela Di Centa | 1:25:41.6 | ||
Marit Wold | 1:25:57.8 | ||
Marja-Liisa Kirvesniemi | 1:26:13.0 | ||
4 | Trude Dybendahl | 1:26:52.6 | |
5 | Ljoebov Jegorova | 1:26:54.8 | |
6 | Jelena Välbe | 1:26:57.4 | |
7 | Inger Helene Nybråten | 1:27:11.2 | |
8 | Marjut Rolig | 1:27:51.4 |
4 x 5 kilometer Estafette
rang | sporter(s) | land | tijd |
---|---|---|---|
Jelena Välbe Larisa Lazutina Nina Gavriljoek Ljoebov Jegorova | 57:12.5 | ||
Trude Dybendahl Inger Helene Nybråten Elin Nilsen Anita Moen | 57:42.6 | ||
Bice Vanzetta Manuela Di Centa Gabriella Paruzzi Stefania Belmondo | 58:42.6 | ||
4 | Pirkko Määttä Marja-Liisa Kirvesniemi Merja Lahtinen Marjut Rolig | 59:15.9 | |
5 | Sylvia Honegger Silke Schwager Barbara Mettler Brigitte Albrecht | 1:00:05.1 | |
6 | Anna Frithioff Marie-Helene Östlund Anna-Lena Fritzon Antonina Ordina | 1:00:05.8 | |
7 | Lubomira Balazová Jaroslava Bukvajova Tatiana Kutlikova Alżběta Havrančiková | 1:01:00.2 | |
8 | Michalina Maciuszek Małgorzata Ruchała Dorota Kwaśny Bernadetta Bocek | 1:01:13.2 |
Medaillespiegel
rang | land | totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 4 | 1 | 8 | |
2 | 3 | 2 | 4 | 9 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 5 | |
4 | 1 | 2 | 0 | 3 | |
5 | 0 | 1 | 4 | 5 | |
10 | 10 | 10 | 30 |
Externe links
Disciplines op de Olympische Winterspelen van 1994 | |
---|---|
Alpineskiën · Biatlon · Bobsleeën · Freestyleskiën · Kunstrijden · Langlaufen · Noordse combinatie · Rodelen · Schaatsen · Schansspringen · Shorttrack · IJshockey |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.