Groot-Brittannië op de Olympische Zomerspelen 1936
Groot-Brittannië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1936 in Berlijn, Duitsland. Net als vier jaar eerder werd vier keer goud en zeven keer zilver gewonnen.
Land | Verenigd Koninkrijk en afhankelijke gebieden | ||||||
IOC-landcode | GBR | ||||||
NOC | British Olympic Association (en) externe link | ||||||
Olympische Zomerspelen 1936 in Berlijn | |||||||
| |||||||
Groot-Brittannië op de Zomerspelen | |||||||
Als Groot-Brittannië en Ierland: 1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924Als Groot-Brittannië en Noord-Ierland: 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | |||||||
Groot-Brittannië op de Winterspelen | |||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | |||||||
|
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | Godfrey Brown Godfrey Rampling Freddie Wolff Bill Roberts | 4x400m (m) | |
Harold Whitlock | 50km snelwandelen (m) | ||
Roeien | Jack Beresford Leslie Southwood | dubbel-twee (m) | |
Zeilen | Miles Bellville Christopher Boardman Russell Harmer Charles Leaf Leonard Martin | 6m R-klasse | |
Atletiek | Godfrey Brown | 400m (m) | |
Donald Finlay | 110m horden (m) | ||
Audrey Brown Barbara Burke Eileen Hiscock Violet Olney | 4x100m (m) | ||
Ernest Harper | marathon (m) | ||
Dorothy Tyler-Odam | hoogspringen (m) | ||
Polo | David Dawnay Bryan Fowler Humphrey Guinness William Hinde | polo | |
Roeien | Alan Barrett Martin Bristow Peter Jackson John Sturrock | dubbel-vier (m) | |
Paardensport | Richrd Fanshawe Edward Howard-Vyse Alec Scott | eventing team | |
Wielersport | Harry Hill Ernest Johnson Charles King Ernest Mills | ploegenachtervolging (m) | |
Zeilen | Peter Scott | 1-mans olympiajol |
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Cyril Holmes | 100m (m) | kwartfinale | serie 11: 2de in 10,8 kwartfinale 1: 6de |
Alan Pennington | halve finale | serie 10: 2de in 10,6 kwartfinale 3: 2de in 10,6 halve finale 1: 6de | |
Arthur Sweeney | 7e | serie 9: 2de in 10,7 kwartfinale 4: 2de in 10,6 halve finale 2: 5de in 10,7 | |
Alan Pennington | 200m (m) | series | serie 2: 3de in 22,1 kwartfinale 1: 6de |
Arthur Sweeney | series | serie 3: 4de in 22,1 | |
Godfrey Brown | 400m (m) | serie 3: 1ste in 48,8 kwartfinale 2: 2de in 48,3 halve finale 2: 2de in 47,3 finale: 2de in 46,7 | |
Godfrey Rampling | 7e | serie 6: 2de in 48,6 kwartfinale 4: 2de in 48,0 halve finale 2: 4de in 47,5 | |
Bill Roberts | 7e | serie 1: 1ste in 48,1 kwartfinale 1: 1ste in 47,7 halve finale 1: 2de in 48,0 finale: 4de in 46,8 | |
Frank Handley | 800m (m) | halve finale | serie 4: 4de in 1.58,9 halve finale 1: 8ste |
Brian MacCabe | 9e | serie 3: 1ste in 1.54,5 halve finale 3: 3de in 1.55,4 finale: 9de | |
Jack Powell | 10e | serie 5: 1ste in 1.56,0 halve finale 2: 4de in 1.54,8 | |
Jerry Cornes | 1500m (m) | 6e | serie 2: 2de in 4.00,6 finale: 6de in 3.51,4 |
Bobby Graham | 15e | serie 3: 4de in 3.56,6 | |
Sydney Wooderson | DNF | serie 4: niet gefinisht | |
Frank Close | 5000m (m) | 12e | serie 2: 2de in 15.10,6 finale: 12de |
Aubrey Reeve | DNF | serie 1: 5de in 15.06,8 finale: niet gefinisht | |
Peter Ward | 11e | serie 3: 3de in 14.59,0 finale: 11de in 14.57,2 | |
Alec Burns | 10000m (m) | 5e | 30.58,2 |
William Eaton | onbekend | ||
John Potts | DNF | niet gefinisht | |
Don Finlay | 110m horden (m) | serie 3: 1ste in 14,7 halve finale 2: 1ste in 14,5 finale: 2de in 14,4 | |
Ashleigh Pilbrow | series | serie 4: 3de in 15,5 | |
John Thornton | 5e | serie 2: 2de in 15,0 halve finale 1: 3de in 14,7 finale: 5de in 14,7 | |
John Sheffield | 400m horden (m) | 31e | serie 6: 5de in 58,1 |
Tom Evenson | 3000m steeplechase (m) | 13e | serie 1: 5de in 9.41,2 |
James Ginty | series | serie 3: 5de in 9.56,6 | |
Charles Wiard Don Finlay Walter Rangeley Alan Pennington | 100m (m) | 12e | serie 2: 4de in 42,4 |
Freddie Wolff Godfrey Rampling Bill Roberts Godfrey Brown | 400m (m) | serie 2: 1ste in 3.14,4 finale: 1ste in 3.09,0 | |
Ernest Harper | marathon (m) | 2:31.23,2 | |
Bert Norris | DNF | niet gefinisht | |
Donald Robertson | 7e | 2:37.06,2 | |
Joe Hopkins | 50km snelwandelen (m) | DNF | niet gefinisht |
Tebbs Lloyd Johnson | 17e | 4:54.56,0 | |
Harold Whitlock | 4:30.41,4 (OR) | ||
Edward Boyce | verspringen (m) | kwalificatie | |
George Traynor | kwalificatie | ||
Edward Boyce | hink-stap-springen (m) | kwalificatie | |
Robert Kennedy | hoogspringen (m) | 23e | kwalificatie groep A: 11de met 1,80m |
Jack Newman | 23e | kwalificatie groep B: 13de met 1,80m | |
Stan West | 32e | kwalificatie groep A: 14de met 1,70m | |
Dick Webster | polsstokhoogspringen (m) | 6e | kwalificatie: 1ste met 3,80m finale: 6de met 4,00m |
Bernard Prendergast | discuswerpen (m) | kwalificatie | |
Laurence Reavell-Carter | kwalificatie | ||
Norman Drake | kogelslingeren (m) | kwalificatie | |
Audrey Brown | 100m (v) | 13e | serie 5: 3de in 12,6 |
Barbara Burke | 7e | serie 6: 2de in 12,4 halve finale 2: 4de in 12,2 | |
Eileen Hiscock | halve finale | serie 4: 1ste in 12,6 halve finale 1: 4de | |
Kathleen Tiffen | 80m horden (v) | halve finale | serie 1: 2de in 12,2 halve finale 2: 5de |
Violet Webb | 7e | serie 2: 1ste in 11,8 halve finale 1: 5de in 11,8 | |
Grethe Whitehead | series | serie 3: 4de in 12,2 | |
Eileen Hiscock Violet Olney Audrey Brown Barbara Burke | 100m (v) | serie 2: 2de in 47,5 finale: 2de in 47,6 | |
Nellie Carrington | hoogspringen (v) | 9e | 1,50m |
Dorothy Odam | 1,60m | ||
Kathleen Connall | speerwerpen (v) | 14e | 27,80m |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Alfred Russell | -50,8kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Albert Barnes | -53,5kg (m) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
John Treadaway | -57,2kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Alfred Russell | -61,2kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Walter Pack | -66,7kg (m) | 9e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van |
Richard Shrimpton | -72,6kg (m) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Thomas Griffin | -79,4kg (m) | 5e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Anthony Stuart | +79,4kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Gewichtheffen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Norman Holroyd | -60kg (m) | 15e | drukken: 15de met 72,5kg trekken: 11de met 85kg stoten: 14de met 105kg totaal: 262,5kg |
Fred Shipley Marsh | 19e | drukken: 20ste met 67,5kg trekken: 18de met 77,5kg stoten: 17de met 102,5kg totaal: 247,5kg | |
Alfred Griffin | -67,5kg (m) | 15e | drukken: 9de met 87,5kg trekken: 14de met 82,5kg stoten: 15de met 105kg totaal: 275kg |
Harold Laurance | -75kg (m) | 12e | drukken: 10de met 90kg trekken: 13de met 95kg stoten: 9de met 130kg totaal: 315kg |
Ronald Walker | +82,5kg (m) | 4e | drukken: 8ste met 110kg trekken: 1ste met 127,5kg (OR) stoten: 2de met 160kg totaal: 397,5kg |
Kanovaren
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
George Lawton | K-1 10000m vouwkajak (m) | 8e | 52.50,0 |
Alex Brearley John Dudderidge | K-2 10000m vouwkajak (m) | 9e | 50.12,0 |
Moderne vijfkamp
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Archibald Jack | mannen | 31e | 119,0 punten |
Percy Legard | 19e | 104,50 punten | |
Jeffrey MacDougall | 13e | 91,0 punten |
Paardensport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Eventing | |||
Richrd Fanshawe | individueel | 26e | 8754,20 strafpunten |
Edward Howard-Vyse | 19e | 324,00 strafpunten | |
Alec Scott | 7e | 117,30 strafpunten | |
Richrd Fanshawe Edward Howard-Vyse Alec Scott | eventing team | 9195,50 strafpunten | |
Springconcours | |||
Capel Brunker | individueel | DNF | niet gefinisht |
Bill Carr | DNF | niet gefinisht | |
Jack Talbot-Ponsonby | DNF | niet gefinisht | |
Capel Brunker Bill Carr Jack Talbot-Ponsonby | springconcours team | DSQ | gediskwalificeerd |
Polo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
David Dawnay Bryan Fowler Humphrey Guinness William Hinde | polo | 1ste ronde: W van finale: V van |
Roeien
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Humphrey Warren | skiff (m) | 7e | serie 4: 1ste in 7.27,0 halve finale 2: 4de in 8.08,8 |
Jack Beresford Dick Southwood | dubbel-twee (m) | serie 2: 2de in 6.44,9 halve finale 2: 1ste in 7.48,0 finale: 1ste in 7.20,8 | |
David Burnford Thomas Cree | twee-zonder (m) | 8e | serie 3: 3de in 7.32,5 halve finale 1: 2de in 9.14,4 |
Alan Barrett Martin Bristow Peter Jackson John Sturrock | vier-zonder (m) | serie 2: 2de in 6.30,8 halve finale 2: 1ste in 7.27,4 finale: 2de in 7.06,5 | |
Tom Askwith Ran Laurie John Cherry Hugh Mason McAllister Lonnon Annesley Kingsford Desmond Kingsford John Couchman Noel Duckworth | acht (m) | 4e | serie 1: 2de in 6.02,1 herkansingen: 1ste in 6.29,3 finale: 4de in 6.30,1 |
Schermen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ian Campbell-Gray | degen (m) | 8e | 1ste ronde groep 4: 3de met 5 overwinningen kwartfinale 2: 5de met 4 overwinningen halve finale 1: 1ste met 9 overwinningen finale: 8ste met 3 overwinningen |
Charles de Beaumont | 46e | 1ste ronde groep 1: 9de met 2 overwinningen | |
Douglas Dexter | 46e | 1ste ronde groep 3: 9de met 2 overwinningen | |
Charles de Beaumont Douglas Dexter Bert Pelling Ian Campbell-Gray Terry Beddard Bertie Childs | degen team (m) | 12e | 1ste ronde groep 3: 1ste met 1 overwinning kwartfinale 4: 3de met 0 overwinningen |
David Bartlett | floret (m) | 38e | 1ste ronde groep 8: 5de met 3 overwinningen |
Emrys Lloyd | 9e | 1ste ronde groep 4: 1ste met 5 overwinningen 2de ronde groep 4: 1ste met 3 overwinningen kwartfinale 4: 4de met 3 overwinningen halve finale 1: 5de met 3 overwinningen | |
Denis Pearce | 37e | 1ste ronde groep 3: 5de met 4 overwinningen | |
Denis Pearce David Bartlett Emrys Lloyd Geoffrey Hett Christopher Hammersley Roger Tredgold | floret team (m) | 9e | 1ste ronde groep 4: 2de met 1 overwinning kwartfinale 1: 3de met 0 overwinningen |
Robin Brook | sabel (m) | 26e | 1ste ronde groep 1: 4de met 4 overwinningen kwartfinale 6: 5de met 1 overwinning |
Guy Harry | 19e | 1ste ronde groep 4: 4de met 4 overwinningen kwartfinale 1: 4de met 2 overwinningen | |
Oliver Trinder | 12e | 1ste ronde groep 9: 4de met 4 overwinningen kwartfinale 3: 2de met 3 overwinningen halve finale 1: 4de met 1 overwinning | |
Oliver Trinder Arthur Pilbrow Guy Harry Robin Brook Roger Tredgold | sabel team (m) | 9e | 1ste ronde groep 5: 2de met 1 overwinning kwartfinale 2: 3de met 1 overwinning |
Betty Carnegy-Arbuthnott | floret (v) | 36e | 1ste ronde groep 2: 6de met 0 overwinningen |
Judy Guinness Penn-Hughes | 9e | 1ste ronde groep 6: 3de met 3 overwinningen 2de ronde groep 4: 1ste met 3 overwinningen kwartfinale 2: 2de met 4 overwinningen halve finale 2: 6de met 1 overwinning |
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Frederick Hodges | 3m plank (m) | 20e | 102,98 punten |
Doug Tomalin | 10m toren (m) | 9e | 94,14 punten |
Katinka Larsen | 3m plank (v) | 13e | 64,00 punten |
Betty Slade | 9e | 69,95 punten | |
Jean Gilbert | 10m toren (v) | 7e | 30,16 punten |
Madge Moulton | 18e | 26,62 punten |
Turnen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mary Heaton Mary Kelly Lilian Ridgewell Doris Blake Brenda Crowe Clarice Hanson Marion Wharton Edna Gross | meerkamp team (v) | 8e | 408,30 punten |
Voetbal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Haydn Hill Guy Holmes Bertie Fulton Jackie Gardiner Bernard Joy Daniel Pettit James Crawford Joseph Kyle Mac Dodds Maurice Edelston Lester Finch John Sutcliffe Edgar Shearer Bertram Clements Frederick Riley | mannen | 5e | 1ste ronde: W van kwartfinale: V van |
Waterpolo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Leslie Ablett Ernest Blake David Grogan William Martin David McGregor Frederick Milton Robert Mitchell Alfred North Leslie Palmer Reginald Sutton Edward Temme | mannen | 5e | groep B: 2de V van W van W van halve finale: 4de V van G van 5-8ste plek: 4de G van V van |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 26 | 2 | +24 | 6 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 15 | -2 | 4 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11 | 8 | +3 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 27 | -5 | 0 |
Ronde | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|
Groepsfase | ||||
Berlijn | 1-10 | |||
Berlijn | 4-3 | |||
Berlijn | 8-2 |
Halve finale | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 | 1 | +20 | 6 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | |
3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 13 | -8 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 20 | -14 | 1 |
Ronde | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|
Halve finale | ||||
Berlijn | 4-4 | |||
Berlijn | 1-6 |
5-8ste plek | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 13 | 11 | +2 | 5 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 8 | 0 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 9 | 11 | -2 | 2 |
Ronde | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|
5-8ste plek | ||||
Berlijn | 3-3 | |||
Berlijn | 2-4 |
Wielersport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Baan | |||
Ray Hicks | sprint (m) | 9e | serie 3: W van 2de ronde serie 6: V van |
tijdrit (m) | 7e | 1.14,8 | |
Ernest Chambers John Sibbit | tandem (m) | 5e | serie 4: V van herkansingen: W van kwartfinale 3: V van |
Harry Hill Ernest Johnson Charles King Ernest Mills | ploegenachtervolging (m) | kwalificatie: 4de in 4.50,0 2de ronde: 3de in 4.51,0 halve finale: V van bronzen finale: W van | |
Weg | |||
Alick Bevan | wegwedstrijd (m) | DNF | niet gefinisht |
Jackie Bone | onbekend | ||
Charles Holland | 4e | 2:33.06,0 | |
Bill Messer | DNF | niet gefinisht | |
Alick Bevan Jackie Bone Charles Holland Bill Messer | wegwedstrijd team (m) | DNF | niet gefinisht |
Worstelen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
Ray Cazaux | -56kg (m) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Norman Morrell | -61kg (m) | 8e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Arthur Thompson | -66kg (m) | 13e | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van |
William Fox | -72kg (m) | 7e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Leslie Jeffers | -79kg (m) | 9e | 1ste ronde: V van 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
Thomas Ward | -87kg (m) | 10e | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van |
Vrije stijl | |||
Norman Morrell | -56kg (m) | 15e | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van |
Zeilen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peter Scott | 1-mans olympiajol | 131 punten: (1-2-2-7-3-10-DNF) | |
Keith Leslie Grogon William Rupert Welply | star | 4e | 56 punten: (4-3-2-7-8-5-6) |
Miles Bellville Christopher Boardman Russell Harmer Charles Leaf Leonard Martin | 6m R-klasse | 67 punten: (3-2-5-4-2-6-2) | |
Kenneth Huson Preston Robert Steele Joseph Neild Compton John Noel Eddy Beryl Preston Francis Richard W. Preston | 8m R-klasse | 6e | 36 punten: (4-4-5-5-9-5-9) |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Frederick Dove | 100m vrije slag (m) | 22e | serie 6: 3de in 1.01,6 |
Mostyn Ffrench-Williams | 14e | serie 3: 1ste in 1.00,7 halve finale 1: 8ste in 1.01,0 | |
Romund Gabrielsen | 17e | serie 1: 3de in 1.01,2 | |
Bob Leivers | 400m vrije slag (m) | 7e | serie 2: 1ste in 4.57,2 halve finale 2: 4de in 4.55,7 finale: 7de in 5.00,9 |
William Pearson | 18e | serie 4: 4de in 5.12,7 | |
Norman Wainwright | 15e | serie 3: 3de in 5.03,6 | |
Bob Leivers | 1500m vrije slag (m) | 6e | serie 1: 2de in 20.04,4 halve finale 1: 3de in 20.10,0 finale: 6de in 19.57,4 |
Norman Wainwright | 8e | serie 4: 2de in 20.47,6 halve finale 2: 5de in 20.14,4 | |
Jack Besford | 100m rugslag (m) | 14e | serie 4: 1ste in 1.12,0 halve finale 2: 7de in 1.13,6 |
Jack Middleton | 20e | serie 1: 5de in 1.15,0 | |
Mostyn Ffrench-Williams Romund Gabrielsen Bob Leivers Norman Wainwright | 4x200m vrije slag (m) | 6e | serie 2: 3de in 9.30,8 finale: 6de in 9.21,5 |
Zilpha Grant | 100m vrije slag (v) | 24e | serie 3: 7de in 1.12,1 |
Margery Hinton | 26e | serie 1: 6de in 1.13,0 | |
Olive Wadham | 17e | serie 4: 3de in 1.11,5 halve finale 2: 6de in 1.12,0 | |
Margaret Jeffrey | 400m vrije slag (v) | 14e | serie 4: 2de in 6.12,7 halve finale 2: 8ste in 6.07,2 |
Gladys Morcom | 17e | serie 1: 4de in 6.00,8 | |
Lorna Frampton | 100m rugslag (v) | 6e | serie 1: 3de in 1.20,9 halve finale 2: 2de in 1.19,6 finale: 6de in 1.20,6 |
Audrey Hancock | 9e | serie 3: 3de in 1.23,6 halve finale 2: 5de in 1.21,6 | |
Phyllis Harding | 7e | serie 2: 3de in 1.22,1 halve finale 1: 4de in 1.19,8 finale: 7de in 1.21,5 | |
Margaret Gomm | 200m schoolslag (v) | 11e | serie 3: 3de in 3.15,7 halve finale 1: 6de in 3.15,8 |
Vera Kingston | 17e | serie 1: 6de in 3.21,7 | |
Doris Storey | 6e | serie 4: 2de in 3.10,8 halve finale 2: 3de in 3.09,8 finale: 6de in 3.09,7 | |
Zilpha Grant Edna Hughes Margaret Jeffrey Olive Wadham | 4x100m vrije slag (v) | 6e | serie 1: 2de in 4.47,2 finale: 6de in 4.51,0 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
Landen op de Olympische Zomerspelen 1936 in Berlijn |
---|
Afghanistan · Argentinië · Australië · België · Bermuda · Bolivia · Brazilië · Brits-Indië · Bulgarije · Canada · Chili · Colombia · Costa Rica · Denemarken · Duitsland · Egypte · Estland · Filipijnen · Finland · Frankrijk · Griekenland · Groot-Brittannië · Hongarije · IJsland · Italië · Japan · Joegoslavië · Letland · Liechtenstein · Luxemburg · Malta · Mexico · Monaco · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noorwegen · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Republiek China · Roemenië · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Zuid-Afrika · Zweden · Zwitserland |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.