Europese kampioenschappen schoonspringen 2016
Het schoonspringen tijdens de Europese kampioenschappen zwemsporten 2016 vond plaats van 9 mei tot en met 15 mei 2016 in het London Aquatics Centre in Londen.
Europese kampioenschappen schoonspringen 2016
| |||||||
Gehouden in | |||||||
Jaar | 2016 | ||||||
Data | 9 t/m 15 mei | ||||||
Sport | Schoonspringen | ||||||
Organisator | LEN | ||||||
Evenementen | 13 | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Programma
Onderdeel | Mei | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ||||||||||||||||||
1 m plank (m) | ||||||||||||||||||||||||
3 m plank (m) | ||||||||||||||||||||||||
10 m toren (m) | ||||||||||||||||||||||||
3 m plank synchroon (m) | ||||||||||||||||||||||||
10 m toren synchroon (m) | ||||||||||||||||||||||||
1 m plank (v) | ||||||||||||||||||||||||
3 m plank (v) | ||||||||||||||||||||||||
10 m toren (v) | ||||||||||||||||||||||||
3 m plank synchroon (v) | ||||||||||||||||||||||||
10 m toren synchroon (v) | ||||||||||||||||||||||||
3 m plank synchroon (g) | ||||||||||||||||||||||||
10 m toren synchroon (g) | ||||||||||||||||||||||||
Landenwedstrijd | ||||||||||||||||||||||||
Totaal |
Medailles
Mannen
Onderdeel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Individueel | ||||||
1 m plank | Illja Kvasja | Giovanni Tocci | Constantin Blaha | |||
3 m plank | Jevgeni Koeznetsov | Jack Laugher | Illja Kvasja | |||
10 m toren | Thomas Daley | Viktor Minibajev | Nikita Sjleicher | |||
Synchroon | ||||||
3 m plank | Jack Laugher Chris Mears | Ilja Zacharov Jevgeni Koeznetsov | Illja Kvasja Oleksandr Gorsjkovozov | |||
10 m toren | Sascha Klein Patrick Hausding | Thomas Daley Daniel Goodfellow | Oleksandr Gorsjkovozov Maksym Dolgov |
Vrouwen
Onderdeel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Individueel | ||||||
1 m plank | Tania Cagnotto | Elena Bertocchi | Nadezjda Bazjina | |||
3 m plank | Tania Cagnotto | Uschi Freitag | Grace Reid | |||
10 m toren | Joelia Prokoptsjoek | Tonia Couch | Georgia Ward | |||
Synchroon | ||||||
3 m plank | Tania Cagnotto Francesca Dallapè | Alicia Blagg Rebecca Gallantree | Nadezjda Bazjina Kristina Ilinych | |||
10 m toren | Maria Kurjo My Phan | Hanna Krasnosjlyk Vlada Tatsenko | Villő Kormos Zsófia Reisinger |
Gemengd
Onderdeel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
3 m plank synchroon | Grace Reid Thomas Daley | Tania Cagnotto Maicol Verzotto | Nadezjda Bazjina Nikita Sjleicher | |||
10 m toren synchroon | Joelia Prokoptsjoek Maksym Dolgov | Georgia Ward Matty Lee | Joelia Timosjinina Nikita Sjleicher | |||
Landenwedstrijd | Nadezjda Bazjina Viktor Minibajev | Joelia Prokoptsjoek Oleksandr Gorsjkovozov | Georgia Ward Matty Lee |
Medaillespiegel
Plaats | Land | Totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 5 | 3 | 11 | |
2 | 3 | 3 | 0 | 6 | |
3 | 3 | 2 | 3 | 8 | |
4 | 2 | 2 | 5 | 9 | |
5 | 2 | 0 | 0 | 2 | |
6 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
7 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
0 | 0 | 1 | 1 | ||
Totaal | 13 | 13 | 13 | 39 |
Externe links
- (en) Officiële website
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.