Campeonato Paulista Série A2 1986
In 1986 werd het 40ste editie van het Campeonato Paulista Série A2 gespeeld voor voetbalclubs uit de Braziliaanse staat São Paulo. In deze tijd heette de competitie Segunda Divisão. De competitie werd georganiseerd door de FPF en werd gespeeld van 5 april 1986 tot 14 februari 1987. Bandeirante werd kampioen.
Eerste fase
Groene groep
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 26 | 18 | 3 | 5 | 45:15 | 39 | |
2. | 26 | 17 | 5 | 4 | 31:9 | 39 | |
3. | 26 | 11 | 9 | 6 | 25:16 | 31 | |
4. | 26 | 11 | 8 | 7 | 27:17 | 30 | |
5. | 26 | 10 | 9 | 7 | 26:17 | 29 | |
6. | 26 | 10 | 9 | 7 | 21:18 | 29 | |
7. | 26 | 9 | 7 | 10 | 27:25 | 25 | |
8. | 26 | 9 | 7 | 10 | 26:24 | 25 | |
9. | 26 | 9 | 6 | 11 | 18:24 | 24 | |
10. | 26 | 8 | 6 | 12 | 21:32 | 22 | |
11. | 26 | 6 | 7 | 13 | 15:29 | 19 | |
12. | 26 | 5 | 8 | 13 | 18:35 | 18 | |
13. | 26 | 8 | 3 | 15 | 14:33 | 19 | |
14. | 26 | 5 | 5 | 16 | 15:35 | 15 |
Geplaatst voor tweede fase | |
Witte groep
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 26 | 13 | 12 | 1 | 27:7 | 38 | |
2. | 26 | 12 | 10 | 4 | 40:23 | 34 | |
3. | 26 | 12 | 10 | 4 | 30:19 | 34 | |
4. | 26 | 11 | 9 | 6 | 28:16 | 31 | |
5. | 26 | 11 | 8 | 7 | 22:22 | 30 | |
6. | 26 | 10 | 10 | 6 | 39:25 | 30 | |
7. | 26 | 8 | 14 | 4 | 19:15 | 30 | |
8. | 26 | 9 | 11 | 6 | 16:15 | 29 | |
9. | 26 | 8 | 8 | 10 | 31:33 | 24 | |
10. | 25 | 8 | 8 | 9 | 22:25 | 24 | |
11. | Guaçuano | 26 | 6 | 7 | 13 | 25:35 | 19 |
12. | 26 | 4 | 11 | 11 | 22:30 | 19 | |
13. | 26 | 2 | 8 | 16 | 12:34 | 12 | |
14. | 25 | 0 | 8 | 17 | 8:44 | 8 |
Geplaatst voor tweede fase | |
Zwarte groep
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 26 | 15 | 6 | 5 | 37:15 | 36 | |
2. | 26 | 12 | 10 | 4 | 29:18 | 34 | |
3. | 26 | 10 | 10 | 6 | 23:16 | 30 | |
4. | 26 | 8 | 13 | 5 | 20:16 | 29 | |
5. | 26 | 10 | 8 | 8 | 17:14 | 28 | |
6. | 26 | 8 | 12 | 6 | 30:27 | 28 | |
7. | 26 | 8 | 12 | 6 | 17:16 | 28 | |
8. | 26 | 7 | 14 | 5 | 30:21 | 28 | |
9. | Candidomotense | 26 | 8 | 8 | 10 | 19:25 | 24 |
10. | 26 | 7 | 10 | 9 | 25:30 | 24 | |
11. | 26 | 6 | 9 | 11 | 9:21 | 21 | |
12. | 26 | 5 | 11 | 10 | 14:20 | 21 | |
13. | 26 | 5 | 8 | 13 | 24:32 | 18 | |
14. | 26 | 4 | 8 | 14 | 16:39 | 16 |
Geplaatst voor tweede fase | |
Gele groep
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 24 | 11 | 9 | 4 | 25:18 | 31 | |
2. | 24 | 11 | 7 | 6 | 24:15 | 29 | |
3. | 24 | 13 | 2 | 9 | 25:24 | 28 | |
4. | 24 | 11 | 6 | 7 | 33:16 | 28 | |
5. | 24 | 10 | 7 | 7 | 26:24 | 27 | |
6. | 24 | 9 | 8 | 7 | 21:19 | 26 | |
7. | 24 | 8 | 8 | 8 | 20:21 | 24 | |
8. | 24 | 7 | 10 | 7 | 18:19 | 24 | |
9. | 24 | 6 | 9 | 9 | 17:22 | 21 | |
10. | 24 | 7 | 6 | 11 | 20:23 | 20 | |
11. | 24 | 6 | 8 | 10 | 22:28 | 20 | |
12. | 24 | 5 | 9 | 10 | 22:30 | 19 | |
13. | 24 | 3 | 9 | 12 | 15:29 | 15 |
Geplaatst voor tweede fase | |
Tweede fase
Groene groep
Subgroep 1
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 3 | 2 | 1 | 4:1 | 8 | |
2. | 6 | 2 | 3 | 1 | 2:1 | 7 | |
3. | 6 | 2 | 1 | 3 | 2:4 | 5 | |
4. | 6 | 1 | 2 | 3 | 1:3 | 4 |
Geplaatst voor derde fase | |
Subgroep 2
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 3 | 3 | 0 | 6:2 | 9 | |
2. | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:5 | 6 | |
3. | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:4 | 5 | |
4. | 6 | 0 | 4 | 2 | 0:2 | 4 |
Geplaatst voor derde fase | |
Witte groep
Subgroep 3
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 3 | 3 | 0 | 4:0 | 9 | |
2. | 6 | 2 | 4 | 0 | 3:1 | 8 | |
3. | 6 | 1 | 3 | 2 | 2:4 | 5 | |
4. | 6 | 0 | 2 | 4 | 0:4 | 2 |
Geplaatst voor derde fase | |
Subgroep 4
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:2 | 9 | |
2. | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:6 | 6 | |
3. | 6 | 1 | 4 | 1 | 5:6 | 6 | |
4. | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:8 | 3 |
Geplaatst voor derde fase | |
Zwarte groep
Subgroep 5
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:3 | 10 | |
2. | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 8 | |
3. | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:9 | 4 | |
4. | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:16 | 2 |
Geplaatst voor derde fase | |
Subgroep 6
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:3 | 8 | |
2. | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:6 | 8 | |
3. | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:6 | 5 | |
4. | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:12 | 3 |
Geplaatst voor derde fase | |
Gele groep
Subgroep 7
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 4 | 2 | 0 | 7:1 | 10 | |
2. | 6 | 2 | 2 | 2 | 4:6 | 6 | |
3. | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | 5 | |
4. | 6 | 0 | 3 | 3 | 0:3 | 3 |
Geplaatst voor derde fase | |
Subgroep 8
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 3 | 3 | 0 | 7:1 | 9 | |
2. | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:4 | 6 | |
3. | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 6 | |
4. | 6 | 0 | 3 | 3 | 2:8 | 3 |
Geplaatst voor derde fase | |
Derde fase
Team #1 | Tot. | Team #2 | 1ste wed | 2de wed | 3de wed |
---|---|---|---|---|---|
Bragantino | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
União Barbarense | 4 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | |
Tanabi | 1 - 3 | 1 - 1 | 0 - 2 | ||
Noroeste | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Vierde fase
Plaats | Clu | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 9 | |
2. | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | 9 | |
3. | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | 4 | |
4. | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | 2 |
Kampioen, promotie | |
Promotie | |
Kampioen
Campeonato Paulista de 1986 - Segunda Divisão |
---|
BANDEIRANTE Kampioen (1° titel) |
Zie ook
Externe link
Seizoenen lagere divisies Campeonato Paulista | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.