GRC '14
GRC '14 is een amateurvoetbalvereniging uit Giessen en Rijswijk, gemeente Altena, provincie Noord-Brabant, Nederland.
GRC '14
| ||||||
Naam | Giessen Rijswijk Combinatie 14 | |||||
Opgericht | 2 juli 2014 | |||||
Plaats | Giessen | |||||
Complex | Sportpark Almbos | |||||
Competitie | Eerste klasse zaterdag (2019/20) | |||||
| ||||||
|
Algemeen
De club ontstond per 1 juli 2014 as gevolg van de fusie tussen VV Giessen en Rijswijkse Boys. De thuiswedstrijden worden op "Sportpark Almbos" in Giessen gespeeld, waar over twee kunstgrasvelden en één natuurgrasveld wordt beschikt. Het clubtenue bestaat uit een shirt met blauw en zwarte verticale banen en een zwarte broek.
Standaardelftal
Het standaardelftal speelt in het seizoen 2019/20 in de Eerste klasse zaterdag van het KNVB-district Zuid-I.
In het seizoen 2013/14 startte GRC '14 in de Tweede klasse, waar het de plaats in nam van Rijswijkse Boys. In het tweede seizoen (2014/15) werd promotie bewerkstelligd via de nacompetitie.
Competitieresultaten 2015–2018
|
|
|
|
| |||||
15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
Voetbalclubs in de gemeente Altena |
---|
Achilles Veen · VV Almkerk · VV Altena · VV Be Ready · Dussense Boys · VV GDC · GRC '14 · Kozakken Boys · NOAD '32 · VV Sleeuwijk · Sparta '30 · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem Voormalig: VV Giessen · Rijswijkse Boys |
1e klasse C: | VV Almkerk · GRC '14 · VV Heerjansdam · VV Kloetinge · LRC Leerdam · MSV '19 · VV Nieuw-Lekkerland · Nivo Sparta · SV Oranje Wit · VV Papendrecht · VV Sliedrecht · SVL · Terneuzense Boys · WNC |
2e klasse E: | VV Arnemuiden · FC Axel · Bruse Boys · DBGC · VV 's-Heer Arendskerke · VV Hellevoetsluis · VV de Meeuwen · SV MZC '11 · VV Nieuwenhoorn · ST Oostkapelle/Domburg · VV Serooskerke · SSV '65 · SV Walcheren · VV Yerseke |
2e klasse F: | VV Altena · ASV Arkel · Vv Drechtstreek · EBOH · GJS · VV Heukelum · ZVV Pelikaan · Roda Boys · VV Sleeuwijk · VV Tricht · VVGZ · VV Wieldrecht · Wilhelmina '26 · VV Woudrichem |
3e klasse A: | VV Bevelanders · FC Dauwendaele · GOES · GPC Vlissingen · VV Kapelle · Lewedorpse Boys · Luctor Heinkenszand · SV Nieuwdorp · VV de Noormannen · De Patrijzen · RCS · VCK · VV Veere · VV Zaamslag |
3e klasse B: | VV Den Bommel · SV Duiveland · VV De Fendert · RKSV Halsteren · De Jonge Spartaan · VV Klundert · VV Kogelvangers · VV Krabbendijke · NOAD '67 · VV Prinsenland · SEOLTO · Tholense Boys · WHS · ZSC '62 |
3e klasse C: | VV De Alblas · VV Alblasserdam · VV Ameide · VV Groot Ammers · VV Hardinxveld · VV Lekkerkerk · SV Lopik · SV Meerkerk · FC Perkouw · VV Schelluinen · VV Schoonhoven · VV Streefkerk · SVW · VVAC |
3e klasse D: | BLC · BZC '14 · SV Capelle · GDC · GVV '63 · VV Haaften · MVV '58 · NEO '25 · NOAD '32 · ONI · Sparta '30 · TSVV Merlijn · VV Vuren · VV Zwaluwe |
4e klasse A: | ASV Brouwershaven · VV Cadzand · VV Colijnsplaatse Boys · Jong Ambon · MZVC · VV Nieuwland · SKNWK · VV Schoondijke · VV Spui · VC Vlissingen · SJO FC De Westhoek · WIK '57 · Zeelandia Middelburg |
4e klasse B: | Apollo '69 · DwO '15 · Hansweertse Boys · ST Hoedekenskerke/Kwadendamme · VV Kruiningen · VV Rillandia · SV Smerdiek · SPS · SC Stavenisse · SC Waarde · VV Wemeldinge · VV Wolfaartsdijk |
4e klasse C: | RSC Alliance · VV Baronie · BSV Boeimeer · DHV · DOSKO · DVO '60 · The Gunners · VV Internos · PCP · VV Vrederust · VVC '68 |
4e klasse D: | ASH · VV Asperen · VV Beesd · Herovina · VV Kerkwijk · Leerdam Sport '55 · VV Lekvogels · SV Noordeloos · VV Peursum · RVV Rhelico · SVS '65 · GVV Unitas · WSV Well |
4e klasse E: | VV Berkdijk · VV Dongen · GSC/ODS · IFC · OJC · · SCO · SSC '55 · Willem II · ZBC '97 |
Bronnen, noten en/of referenties |