Cyprus Women's Cup 2017
De 10e editie van de Cyprus Women's Cup, een vrouwenvoetbaltoernooi voor landenteams, startte op 1 maart 2017 en eindigde op 8 maart 2017.
Cyprus Women's Cup 2017
| ||||
Toernooi-informatie | ||||
Gastland | ||||
Datum | 1-8 maart 2017 | |||
Teams | 12 (van 4 confederaties) | |||
Stadions | 6 (in 3 gaststeden) | |||
Winnaar | ||||
Toernooistatistieken | ||||
Wedstrijden | 24 | |||
Doelpunten | 65 (2,71 per wedstrijd) | |||
|
Opzet
Er deden twaalf landen mee . De landen werden verdeeld over drie poules. De poules A en B werden als de sterkste poules gezien. De winnaars van deze twee groepen speelde tegen elkaar in de finale. De winnaar van poule C kon maximaal derde worden. De finales zijn als volgt:
Plek | Team 1 | Team 2 |
---|---|---|
1/2 | Winnaar poule A | Winnaar poule B |
3/4 | Beste nr. 2 poule A/B | Winnaar poule C |
5/6 | Slechtse nr. 2 poule A/B | Nr. 2 poule C |
7/8 | Nr. 3 poule A | Nr. 3 poule B |
9/10 | Beste nr. 4 poule A/B | Nr. 3 poule C |
11/12 | Slechtste nr. 4 poule A/B | nr. 4 poule C |
Speeldata
Ronde | speeldata |
---|---|
Eerste speelronde | 1 maart 2017 |
Tweede speelronde | 3 maart 2017 |
Derde speelronde | 6 maart 2017 |
Finales | 8 maart 2017 |
Deelnemers
De volgende landen namen deel aan de 10e Cyprus Women's Cup:
Land | FIFA-ranking1 | Vorig toernooi | Aantal keer meegedaan | Aantal keer kampioen |
---|---|---|---|---|
24. | 2016 | 1 | 1 | |
25. | 2015 | 1 | 0 | |
33. | 2016 | 2 | 0 | |
40. | 2016 | 1 | 0 | |
16. | 2016 | 8 | 0 | |
19. | 2014 | 6 | 0 | |
10. | Debuut | 0 | 0 | |
33. | 2016 | 3 | 0 | |
21. | 2015 | 8 | 0 | |
18. | 2015 | 5 | 0 | |
17. | 2014 | 5 | 0 | |
36. | 2016 | 1 | 0 |
1 Ranking voorafgaand aan het toernooi
Wedstrijden
1e ronde
Poule A
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | +7 | 7 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 | 6 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | +0 | 4 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | -12 | 0 |
Datum | Lokale tijd | MET | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
1 maart | 14:30 | 13:30 | GSZ, Larnaca | Noord-Korea | 3-0 | |
17:30 | 16:30 | A. Papdopoulos, Larnaca | België | 2-2 | ||
3 maart | 14:30 | 13:30 | A. Papdopoulos, Larnaca | Zwitserland | 1-0 | |
17:30 | 16:30 | A. Papdopoulos, Larnaca | Italië | 1-4 | ||
4 maart | 14:30 | 13:30 | A. Papdopoulos, Larnaca | Italië | 0-6 | |
14:30 | 13:30 | GSZ, Larnaca | Noord-Korea | 4-1 |
Poule B
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | +4 | 7 | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | +1 | 6 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | +1 | 4 | |
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 8 | -6 | 0 |
Datum | Lokale tijd | MET | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
1 maart | 14:30 | 13:30 | A. Papadopoulos, Larnaca | Nieuw-Zeeland | 3-2 | |
17:30 | 16:30 | A. Papadopoulos, Larnaca | Zuid-Korea | 0-0 | ||
3 maart | 14:30 | 13:30 | GSP, Nicosia | Oostenrijk | 3-0 | |
17:30 | 16:30 | GSP, Nicosia | Schotland | 0-2 | ||
6 maart | 14:30 | 13:30 | GSZ, Larnaca | Oostenrijk | 1-3 | |
17:30 | 16:30 | A. Papadopoulos, Larnaca | Nieuw-Zeeland | 0-2 |
Poule C
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | +3 | 7 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | +1 | 4 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 4 | |
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 |
Datum | Lokale tijd | MET | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|
1 maart | 14:30 | 13:30 | Tasos Marko, Paralimni | Tsjechië | 0-2 | |
17:30 | 16:30 | Tasos Marko, Paralimni | Hongarije | 0-2 | ||
3 maart | 14:30 | 13:30 | Tasos Marko, Paralimni | Wales | 0-0 | |
17:30 | 16:30 | Tasos Marko, Paralimni | Ierland | 0-0 | ||
6 maart | 14:30 | 13:30 | Tasos Marko, Paralimni | Ierland | 1-0 | |
17:30 | 16:30 | Tasos Marko, Paralimni | Tsjechië | 1-2 |
Finales
Alle tijden zijn in de lokale tijd (UTC+2)
Elfde plaats
| ||||
8 maart 2017 11:00 |
Italië |
6 – 2 | GSZ Stadium, Larnaca | |
Girelli Parisi Bonansea Gabbiadini Guigliano |
Negende plaats
| ||||
8 maart 2017 11:00 |
Nieuw-Zeeland |
3 – 1 | Tasos Marko, Paralimni | |
Pereira White |
Zevende plaats
| ||||
8 maart 2017 14:30 |
België |
1 – 1 | GSZ Stadium, Larnaca | |
Wullaert |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Mermans Cayman Wullaert Zeler Coutereels |
3 – 2 |
Vijfde plaats
| ||||
8 maart 2017 14:30 |
Schotland |
0 – 0 | Tasos Marko, Paralimni | |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Ross Evans Arnot Crichton Weir Brown |
6 – 5 |
Troostfinale
| ||||
8 maart 2017 14:30 |
Noord-Korea |
2 – 0 | |
AEK Arena, Larnaca |
Wi Jong-Sim Ryu-Song K. |
Finale
| ||||
8 maart 2017 18:30 |
Zwitserland |
1 – 0 | AEK Arena, Larnaca Scheidsrechter: | |
Walti |
Eindrangschikking
rang | land |
---|---|
4. | |
5. | |
6. | |
7. | |
8. | |
9. | |
10. | |
11. | |
12. |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.